M3 Salon

Drzwi wewnętrzne

W naszej ofercie znajdą Państwo wielu czołowych producentów drzwi wewnętrznych. Mnóstwo wzorów, kolorów i wykończeń. Drzwi zarówno łazienkowe jak i te, które nadadzą się do innych pomieszczeń. Ogromny wybór wzorów sprawia, że jesteśmy w stanie dobrać drzwi do każdego wnętrza. Wykonane z ogromną precyzją zachowują swoją jakość na lata.

Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie.Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo.Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używamy komponenty dostarczane nam przed światowych liderów. Wsłuchujemy się w głos architektów. Robimy wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe. PORTA w swojej ofercie posiada głównie drzwi wewnętrzne – przylgowe, bezprzylgowe, dwuskrzydłowe a nawet system drzwi ukrytych oraz łamanych. Prócz tego w ich ofercie możemy znaleźć drzwi wewnątrzklatkowe, zewnętrzne a także techniczne.


Firma Dre powstała w 1991 jako prywatna spółka z polskim kapitałem. Siedziba i zakład produkcyjny znajdują się w Gronowie Górnym. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji stolarki okiennej oraz szeroka gama produktów, przyniosły firmie niezachwianą pozycję lidera na rynku polskim.

Dre dzięki wieloletniemu doświadczeniu niejednokrotnie została nagrodzona i wyróżniona za jakość swych wyrobów. Dre jest posiadaczem certyfikatu „System Zarządzania Jakością”, uzyskanego zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001, gwarantującego najwyższą dbałość o szczegóły i spełniającego najbardziej rygorystyczne standardy jakości.


Firma powstała w 2002 roku w specjalnej strefie ekonomicznej EUROPARK MIELEC, obszar przemysłowy SANOK, jako kontynuacja działającej od 1998 roku firmy produkcyjnej Centurion Sp. z o.o. .

Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wewnątrzlokalowych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. Czerpiąc z doświadczeń firmy i obowiązujących standardów w zakresie obsługi klientów, marketingu, sprzedaży i serwisu,  Centurion-R sukcesywnie rozszerza swój asortyment i zdobywa uznanie  klientów.

Centurion-R zwraca uwagę nie tylko na jakość swoich produktów, ale również dba o środowisko naturalne, wyrazem czego jest obecnie uruchomiona najnowocześniejsza w kraju, unikalna spalarnia odpadów wykorzystująca jako paliwo odpady produkcyjne. Linie produkcyjne są proekologiczne , a wykorzystywane technologie pomagają chronić środowisko.

Ponad 15-letnie doświadczenie, innowacyjna technologia i stała dbałość o rozwój sprawiły, że firma Centurion-R jest dziś jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej w Polsce. Obecnie oferta obejmuje blisko trzydzieści linii wzorniczych drzwi. Kolekcje tworzone są z myślą o klientach. Firma śledzi rozwój technologii i rozwiązań w dziedzinie stosowanych pokryć oraz wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki w procesie realizacji produktów. Klientom oferują ciągłe i profesjonalne doradztwo w zakresie montażu i nowinek technicznych.


Firma jest jednym z czołowych producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment drzwi ramowych, płytowych, lakierowanych, szklanych, przesuwnych oraz ościeżnic i akcesoriów drzwiowych. Firma Voster wielokrotnie nagradzana za wysoką jakość swoich produktów i ich precyzyjne wykonanie gwarantuje zadowolenie klientów z dokonanego wyboru. Nowoczesny design i atrakcyjne ceny, to tylko niektóre z cech wyróżniające ich od konkurencji.

Elastyczność i otwartość na potrzeby partnerów oraz klientów sprawiają, że Voster nieustannie poszerza swój asortyment. Dziś wśród produktów firmy Voster oprócz skrzydeł ramowych znajdują się również skrzydła szklane, okleinowane, lakierowane wraz z ościeżnicami oraz systemy przesuwne. Ponadto w naszej ofercie znajdują się akcesoria uzupełniające takie jak: progi, klamki, opaski maskujące, itp.

Polityką firmy jest uważne obserwowanie otaczającej nas rzeczywistości, dokładne przyglądanie się panującym trendom i wsłuchiwanie się w potrzeby naszych Klientów. Pozwala to nam stworzyć taką ofertę handlową, która zaskoczy bogactwem stylów nie jednego naszego Klienta.

Własne zaplecze projektowe pozwala firmie corocznie wprowadzać na rynek nowe modele, które charakteryzują się najwyższą jakością i wyjątkowym designem.


Drzwi wewnętrzne stanowią wyposażenie każdego domu. Dlatego spojrzenie na drzwi przez pryzmat cech użytkowych i funkcjonalnych od dawna jest niewystarczające. Dziś to ważny element architektury wnętrza, podkreślający zalety doskonale urządzonego domu, dlatego tworzymy nowoczesne rozwiązania, wprowadzamy atrakcyjne wzornictwo, dbamy o jakość wykonania pozwalając cieszyć się z wyboru drzwi Erkado.

Zależy nam na rozwoju wszystkich istotnych obszarów działalności, które stworzą produkt spełniający Państwa oczekiwania. Cel osiągamy poprzez inwestycje w zaawansowane technologicznie linie produkcyjne, szkolenia pracowników oraz systematyczne analizy potrzeb konsumentów.


POL-SKONE to marka o 30-letniej historii. Ludzie ją tworzący są gwarantem wiedzy, kompetencji i potencjału innowacyjnego. Od początku istnienia firma buduje przyjazne relacje z kontrahentami, tak aby utrzymywać opinię zaufanego sprzedawcy i stabilnego partnera biznesowego. Potrzeby Klientów są dla POL-SKONE priorytetem.

Wyroby są projektowane z myślą, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.
Produkcja opiera się na materiałach wytwarzanych we własnych tartakach (Fabrykach w Niemcach i Biłgoraju), dzięki czemu POL-SKONE zapewnia solidną drewnianą konstrukcję wyrobów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma POL-SKONE oferuje zarówno produkty dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Jej portfolio produktowe buduje gama ponad 100 modeli drzwi w wielu wariantach – wewnętrznych, zewnętrznych, technicznych oraz futryn drewnianych, metalowych i aluminiowych. W asortymencie firmy znajdują się również okna drewniane – także przeciwpożarowe. Wszystkie wyroby są badane i testowane w laboratoriach i spełniają odpowiednie normy określone przepisami.

Skrzydła POL-SKONE występują w szerokiej gamie kolorów i struktur. W ofercie dostępne są zarówno drzwi malowane, jak
i wykończone okleinami naturalnymi oraz syntetycznymi. W trosce o środowisko naturalne stosowane są ekologiczne farby wodorozcieńczalne oraz komponenty pochodzące od czołowych dostawców reprezentujących wysokie standardy produkcji. Produkty firmy są idealnym uzupełnieniem wnętrz w każdym stylu.


Firma Doorsy powstała w 2001 roku. Mozolny trud budowania marki firmy, której siła opiera się na jakościowym produkcie w atrakcyjnej cenie zaowocował rozbudową firmy do obecnego rozmiaru. Firma obecnie zajmuje obszar ponad 2 hektarów i dysponuje powierzchnią hal produkcyjnych przekraczającą 3000 metrów kwadratowych, gdzie zatrudnionych jest blisko 100 wykwalifikowanych pracowników. Szeroko rozbudowana sieć handlowa firmy Doorsy obejmuje swym zasięgiem całą Polskę, a obecnie produkty tej firmy eksportowane są również za granicę. Świadczy to bezsprzecznie o szerokim zainteresowaniu ofertą firmy Doorsy.


CAL to uporządkowana spółka, z systemem zarządzania bazującym na lean management i czerpiącym z Theory of Constraints. Aktualnie firma zatrudnia ponad 100 osób i jest liderem produkcji drzwi zewnętrznych. Posiada bogate portfolio ponadczasowych wzorów drzwi wewnętrznych, które produkuje od lat. Ciągle doskonali swój produkt i wprowadza innowacyjne rozwiązania, takie jak wręg antywyważeniowy, termiczna osłona podproża (TOP®) czy sterowanie zdalne, które później stają się standardem na rynku.

Aby zapewnić ostateczną dbałość o nasz produkt wprowadziliśmy autoryzację grup montażowych (AGM), dając pewność, że drzwi będą zamontowane przez fachowców posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Łączna powierzchnia hal produkcyjnych firmy to 2800 m2. Markowe produkty od CAL można kupić nie tylko w całej Polsce, ale również za granicą: w Anglii, Niemczech, na Litwie czy w Skandynawii.


Intenso Doors zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych od 2005 roku. Piętnaście lat aktywności firmy na rynku stolarki otworowej umożliwia naszej firmie dostarczanie produktu o wysokiej jakości i doskonałej estetyce.

Intenso Doors produkuje swoje wyroby w oparciu o wysoko zaawansowany park maszynowy. Daje to gwarancję wysokiej precyzji i powtarzalności która przekłada się na jakość skrzydeł i ościeżnic produkowanych przez naszą firmę. Skupiając się na dalszej poprawie jakości i skróceniu czasu produkcji,  zadbaliśmy o inwestycje w innowacyjne technologie oraz wysoko wykwalfikowanych pracowników.

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu najnowszą ofertę naszych drzwi wewnętrznych. Bogata oferta drzwi ramowych zaspokoi najbardziej wymagające gusta.

Przewiń do góry