M3 Salon

Klamki

W naszej ofercie znajduje się kilka bardzo dobrych marek, które w swoim asortymencie posiadają klamki dopasowane do każdych drzwi i każdego wnętrza. Bardzo duży wybór modeli może przyprawić o zawrót głowy, ale gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w ofercie klamki z szyldami wc, z dodatkowymi zamkami lub bez.

TUPAI to portugalska marka okuć i akcesoriów drzwiowych, od 40 lat istniejąca na rynku. Klamki TUPAI wytwarzane są ze stopów mosiądzu najwyższej jakości, a ich powierzchnię zabezpiecza lakier, którego trwałość uzyskuje się w zaawansowanym technologicznie procesie elektroforezy. Pieczę nad mistrzowskim wykonaniem każdego egzemplarza sprawują obecnie potomkowie założyciela firmy, Joaquima Figueiredo Da Cruz, oraz wyspecjalizowany zespół produkcyjny.

Wszechstronna paleta wzorów i kolorów została stworzona tak, by idealnie wpisać się w kontekst każdej, nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Kompozycji domyka perfekcja wykonania i niezawodność, gwarantowane przez zaawansowane technologie i kunszt metalurgiczny portugalskich mistrzów produkcji.

Dzięki temu produkowane w miejscowości Agueda w Portugalii klamki zdobią dziś wnętrza domów, biurowców i obiektów użyteczności publicznej w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.


Podstawową działalnością firmy jest dystrybucja okuć stolarki budowlanej, oferując dziesiątki
wzorów, wykończeń i rodzajów produktów.
ALUBRASS kieruje się jakością, marką i przystępną ceną swoich produktów. Dzięki temu ich działalność ewoluuje, tworząc szerokie spektrum odbiorców, usatysfakcjonowanych jakością oferowanych usług. Sprzedaż hurtowa prowadzona jest na terenie całego kraju, zaopatrzenie obejmuje sieć sklepów branżowych, zakładów stolarskich i hurtowni.

Kolorystyka okuć:
Czarne, srebrene, nikiel-satyna, chrom, patyna, stal nierdzewna


Młoda firma stworzona przez doświadczony zespół ludzi, których ideą jest dostarczenie klientom dobrych jakościowo i funkcjonalnie produktów w konkurencyjnych cenach.

Stawiają w produkcji na ważne filary: solidności, wysokiej jakości i dobrej usłudze/obsłudze klientów.
Wśród produktów Roothkin znajdziemy klamki o różnych stylach i kolorystyce okuć. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Kolorystyka okuć:
Czarne, srebrene, nikiel-satyna, chrom, patyna, stal nierdzewna


Firma SCHAFFNER powstała w 2009 roku i z roku na rok budowała swoją pozycję w branży
akcesoriów i okuć budowlanych. Obecnie jest liderem na polskim rynku.
Wieloletnie doświadczenie, ciągłe inwestycje technologiczne oraz wysokiej klasy projektanci zapewniają doskonały produkt o ciekawym wzornictwie i konkurencyjnej cenie. Różnorodność zastosowanych materiałów i modeli sprawia, że w naszej ofercie, każdy może znaleźć coś dla siebie. W naszym portfolio znajdują się wyroby zarówno z mosiądzu, znalu czy też aluminium, jak również wysokiej klasy stopy tych metali. Choć posiadamy wiele nowoczesnych produktów, nigdy nie zapominamy o funkcjonalności, co pozwala cieszyć się najwyższej jakości wyrobami przez długi czas.
W naszych działaniach kierujemy się mottem „Twoje zadowolenie – nasz sukces”. Idealnie odzwierciedla ono jak ważny jest dla nas klient, co może potwierdzić tysiące naszych zadowolonych odbiorców.

Przewiń do góry