M3 Salon

Okna drewniane

W naszej ofercie posiadamy okna wykonane drewna. Współpracujemy z polskimi producentami, dla których zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu. Okna te spełniają wszystkie obowiązujące obecne normy i kryteria, bez problemu zakwalifikują się do programu czyste powietrze ze względu na osiągane współczynniki. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych dopasują się do każdego wykończenia domów i mieszkań. Wybierz okna z M3 Szamotuły Mrowino i ciesz się ciepłym i eleganckim wnętrzem.


Firma Doorsy powstała w 2001 roku. Mozolny trud budowania marki firmy, której siła opiera się na jakościowym produkcie w atrakcyjnej cenie zaowocował rozbudową firmy do obecnego rozmiaru. Firma obecnie zajmuje obszar ponad 2 hektarów i dysponuje powierzchnią hal produkcyjnych przekraczającą 3000 metrów kwadratowych, gdzie zatrudnionych jest blisko 100 wykwalifikowanych pracowników. Szeroko rozbudowana sieć handlowa firmy Doorsy obejmuje swym zasięgiem całą Polskę, a obecnie produkty tej firmy eksportowane są również za granicę. Świadczy to bezsprzecznie o szerokim zainteresowaniu ofertą firmy Doorsy.


Eko-Okna S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, aluminium, stali oraz drewna. Na rynku od 1998 roku.
Produkcja odbywa się w pięciu halach produkcyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne.
Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Stawiamy na rozwój i innowacje. Nasza oferta ciągle się poszerza. Już dziś jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ponad 30 różnych systemów okiennych i drzwiowych. W naszej szerokiej ofercie posiadamy również systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe, moskitiery, a także ogrodzenia posesyjne. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzystamy tylko z wysokiej klasy materiałów pochodzących od najlepszych, europejskich dostawców.
Dajemy gwarancje bezpieczeństwa i trwałości. Działamy w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Każdy nasz produkt posiada
oznakowanie CE.

Stolarka Naturo produkowana jest z wielu gatunków drewna: sosna Kalzing, świerk Kalzing, sosna lita, świerk lity, meranti, modrzew,
dąb. Niezależnie od wyboru rodzaju drewna, jest ono odpowiednio selekcjonowane oraz klejone z 3 lub 4 warstw z zachowaniem
przemiennego ułożenia słojów. To natomiast daje gwarancję stabilności i wytrzymałości konstrukcji. Do naszej oferty stolarki drewnianej zaliczają się okna oraz drzwi.
W zależności od wymagań Klienta, aranżacji wnętrza i elewacji proponujemy szereg dodatków, które podkreślą piękno konstrukcji.
Opcjonalnie oferujemy kilka typów szprosów, okucia antyczne, listwy przyszybowe Retro, klamki ozdobne czy okapniki o zwiększonej trwałości oraz estetycznym wykończeniu z drewna.

Przewiń do góry