M3 Salon

Parapety

W naszej ofercie znajdą Państwo parapety zewnętrzne i wewnętrzne: granitowe, marmurowe, PCV, aluminiowe, stalowe, MDF, z konglomeratu, etc. Posiadamy w sprzedaży parapety wysokiej jakości w dobrej cenie, dwóch czołowych producentów w Polsce. Parapety, które idealnie dopasują się do każdego wnętrza jak i do elewacji budynku.


Grupa Medos od ponad 20 lat zajmuje się produkcją akcesoriów do stolarki otworowej. Nasza pasja i zaangażowanie sprawia, że wciąż rozwijamy się i wprowadzamy coraz większą gamę produktów. Aktualnie na polskim rynku zaopatrujemy ponad 80% rodzimych producentów stolarki PVC i aluminium, a nasze produkty można znaleźć w ponad 60 krajach Europy, Azji, Australii oraz Ameryki Północnej i Południowej.

W 2010 roku powstał nowy dział, którego głównym produktem są parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie spektrum dodatków do ich montażu.
W krótkim okresie czasu staliśmy się jednym z wiodących dystrybutorów parapetów w Polsce. Nasze hasło „Z Medosem na Wymiar, na Miejsce, na Czas” zobowiązuje nas do ciągłej rozbudowy powierzchni magazynowej (obecnie 12 tys. m2), modernizacji hal i technologii produkcji, dbałości o wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz ciągłego podnoszenia jakości usług naszej floty i podwykonawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom szeroki zakres asortymentu dostępnego „od ręki” oraz zapewnić dowóz na miejsce w rekordowo szybkim czasie.


Parapety zewnętrzne i wewnętrzne: granitowe, marmurowe, PCV, aluminiowe, stalowe, MDF, z konglomeratu, etc.

Producent i hurtownia parapetów pod jednoznacznie brzmiącą nazwą „O RETY PARAPETY” powstała w 2009 roku. Poznań to początkowo docelowy obszar naszej działalności. Na tę chwilę na tym rynku nie ma firmy z branży stolarki okienno-drzwiowej, która nie znałaby, co więcej przeważająca większość tych firm zakupuje parapety właśnie u nas. W wyniku szybkiego rozwoju, sprostaniu oczekiwaniom klientów hurtowych i indywidualnych, szybko zyskaliśmy uznanie i popyt na nasze wyroby, dlatego na dzień dzisiejszy już także wiele firm z Polski korzysta z naszej oferty i tak szerokiemu gronu chcemy zaoferować nasze tanie parapety. 


Historia naszej firmy rozpoczyna się w 1999 roku i jest podobna do historii wielu innych firm, powstałych w tym czasie na polskim rynku. Zaczęliśmy od handlu stolarką okienną, która pozwoliła nam na rozeznanie w branży budowlanej. To, a także nasza otwartość na potrzeby rynku, kierowały nas ku kolejnym przedsięwzięciom nie tylko handlowym, ale również w poszerzaniu zasobów kadrowych w charakterze fachowych montażystów.

Z upływem lat nabieraliśmy doświadczenia i wiedzy, co pozwoliło dojrzeć wizji działania oraz tego, w czym chcemy się ukierunkować – przetwórstwie kamienia naturalnego. Dziś wiemy, jak wiele jeszcze przed nami, ale znamy swój cel. Staramy się z uporem do niego dążyć, by sprostać jak największym wyzwaniom rynku i maksymalizować zadowolenie naszych dotychczasowych, jak i przyszłych Klientów.

Przewiń do góry