M3 Salon

Rolety wewnętrzne

W naszej ofercie posiadamy ogromny wybór osłon okiennych wewnętrznych, roletki, wertykale, żaluje aluminiowe i bambusowe oraz wiele innych. Ogromny wybór kolorystyczny osłon sprawia, że idealnie dopasujemy je do każdego wnętrza. Jeśli nie są Państwo fanatykami oślepiającego światła dziennego oraz przegrzanego domu latem, to z pewnością znajdą Państwo tu coś dla siebie.


Producentem osłon wewnętrznych dostępnych w naszej ofercie jest firma FART PRODUKT. Firma powstała w 1994 roku, jako firma prywatna z polskim kapitałem. Ich specjalnością są bramy, rolety oraz inne nowoczesne systemy osłonowe. W ofercie handlowej Fart-Produkt posiada łatwe w montażu osłony wewnętrzne – roletki materiałowe, dachowe, zasłony rzymskie, żaluzje drewniane, aluminiowe i plisowane. Różnorodność kolorystyczna gwarantuje możliwość dopasowania rolet i żaluzji do wystroju i charakteru wnętrza.

Roletki GRACJA

Są to systemy rolet montowanych do listew przyszybowych, charakteryzujących się dużą prostotą działania. Rolety wykonane w systemie aluminiowym, sterowane mechanizmem samoblokującym. Idealnie nadają się do nietypowych listew przyszybowych, ze względu na szeroką prowadnicę.

Żaluzje poziome aluminiowe

Żaluzje poziome wykonane z aluminium pozostają najpopularniejszym rozwiązaniem w dziedzinie zaciemnienia wnętrz. Oferujemy żaluzje międzyszybowe jak i nawierzchniowe (również rozwiązania do okien dachowych). Wykorzystanie żyłki, magnesów oraz różnych typów prowadnic umożliwia montaż żaluzji na wiele różnych sposobów zależnie od możliwości i indywidualnych życzeń klientów.

Dostępne wersje wykonania:
o szerokości lamel: 16 mm,
o szerokości lamel: 25 mm,
o szerokości lamel: 50 mm.

Roletki DZIEŃ i NOC

Roletki dzień i noc to niewątpliwie przebój na rynku osłonowym. Jest to produkt łączący w sobie cechy żaluzji oraz roletki, co pozwala na kontrolowanie ilości światła w pomieszczeniu bez konieczności całkowitego podnoszenia lub opuszczenia roletki.

Zaletą takich rolet jest możliwość zastosowania w wielu systemach montażowych.

Roletki dachowe SKYLUX

Idealne rozwiązanie do większości okien znanych producentów; Niezawodny samohamujący mechanizm, pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości;

Zalety rozwiązania: ograniczenie do minimum przenikania światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym oraz płaskiej kasecie osłaniającej, płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie oraz możliwość sterowania roletą na różnych wysokościach za pomocą sztycy.

Roletki materiałowe wolnowiszące

Roletki materiałowe w sposób estetyczny i funkcjonalny zapewniają optymalne zaciemnienie wnętrz. Dzięki bardzo dużemu wyborowi wzorów i kolorów tkanin jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom naszych klientów.

Roletki materiałowe wolnowiszące

Jest to roleta z systemów Vegas z uniwersalnym mechanizmem samoblokującym montowana bezinwazyjnie do skrzydła okiennego. Dużą zaletą tego systemu jest fakt iż po zamontowaniu nie zabiera światła.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są wykonane z naturalnych surowców co nadaje im niepowtarzalny wdzięk i urok oraz ekskluzywny wygląd.

Dostępne wymiary:
Żaluzje drewniane występują w wymiarach: 27 mm oraz 50 mm.

Żaluzje plisowane

Żaluzja plisowana to ciekawa propozycja zasłonięcia okna. Charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i możliwością występowania w różnych kształtach, np. trójkąt, trapez, półokrąg. Możliwość zastosowania licznych wariantów prowadzenia oraz pracy w dowolnie nachylonej płaszczyźnie.

To także świetne rozwiązanie dla domów parterowych lub mieszkań na parterze.

Żaluzje pionowe VERTICALE

Żaluzje pionowe VERTICALE, stanowią praktyczne rozwiązanie problemu nadmiernego nasłonecznienia pomieszczeń mieszkalnych, biur, hoteli itp.


Dzięki swoim dekoracyjnym zaletom potrafią mało atrakcyjnym pomieszczeniom dodać uroku i przeistoczyć je w miejsca o bardzo miłej atmosferze i estetycznym wyglądzie.

Dostępne tkaniny:
Żaluzje pionowe VERTICALE dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i wzorniczych. Naszym klientom proponujemy również verticale z PCV.

Zasłony rzymskie i austriackie

Zasłony rzymskie i austriackie to elegancka forma dekoracji okien we wnętrzach nowoczesnych, jak i stylowych. Potrafią w gustowny sposób ocieplić wnętrze, nadać mu koloru, jednocześnie zachowując swoją podstawową funkcjonalność, jaką jest zachowanie prywatności.

Chyba najważniejszą zaletą rolet rzymskich jest możliwość ich demontażu i uprania. To także sposób na okresową zmianę aranżacji wnętrza – rolety rzymskie można zmieniać podobnie jak zasłony, np. wieszając rolety szyte na wymiar z motywami świątecznymi.

Zaletą rolet austriackich jest bardzo dekoracyjny charakter oraz to, że optycznie powiększają niewielkie okno. Ten bogato zdobiony system idealnie sprawdzi się do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym lub rustykalnym. Rolety austriackie nie wpiszą się w aranżacje nowoczesne.

Przewiń do góry