M3 Salon

Bramy Krispol – Przygotuj się na najwyższy rabat w tym roku

Już 27.11.2020 r. startuje #BlackFriday w KRISPOL.

KROK 1: Odwiedź naszą stronę internetową

To pierwszy i najważniejszy krok – tu dowiesz się więcej o produktach, możesz zobaczyć galerię inspiracji, a także znaleźć najbliższy salon KRISHOME lub salon partnerski, w którym można zamówić produkty marki KRISPOL.

KROK 2: Skontaktuj się z Punktem Sprzedaży

Im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Umów się na rozmowę z Doradcą Techniczno-Handlowym, powiedz o Swoich potrzebach i przedstaw oczekiwania. Wykorzystaj do kontaktu telefon, email, videorozmowę poprzez WhatApp lub Messenger – nie musisz odwiedzać punktu sprzedaży.

KROK 3: Bezpłatny pomiar na budowie

To element, którego nie możemy opuścić i który musi odbyć się bezpośrednio na terenie inwestycji. Zadbamy o bezpieczeństwo i środki ostrożności.

KROK 4: ZŁÓŻ zamówienie w Black Friday i skorzystaj z rabatu

Najwyższy rabat w roku na stolarkę KRISPOL dostępny będzie wyłącznie w dniach 27-28 listopada 2020 r. Po ostatecznej wycenie, uwzględniającej pomiary na budowie, zawarta zostaje umowa z Punktem Sprzedaży. Chcesz poznać rabat? Odliczaj razem z nami.

Skorzystaj z bezpiecznej formy kontaktu oraz zamówienia. Zamów bezpłatną wycenę, podczas której przekażesz doradcy swoje oczekiwania. Skontaktuj się ze swoim salonem sprzedaży M3 w Szamotułach lub Mrowinie.

Bramy Krispol – Przygotuj się na najwyższy rabat w tym roku
Przewiń do góry