M3 Salon

Bramy uchylne

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy. Zaletą bram uchylnych jest przede wszystkim niska cena, która idzie w parze z doskonałą jakością produktu. Jest to rozwiązanie niskobudżetowe oraz funkcjonalne. Brama uchylna może być najlepszym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!


O popularności bram uchylnych decyduje prosta i solidna konstrukcja. Posiadamy w ofercie bramy uchylne klasyczne w kilku wzorach, oraz bramę uchylną CONNECT.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE
  • skrzydło wykonane z blachy stalowej ocynkowanej – trapez T-10, o pionowym, poziomym, i skośnym układzie wypełnienia, bądź z blachy stalowej ocynkowanej perforowanej
  • elementy ościeżnicy zespolone są ze sobą za pomocą połączeń skręcanych
  • profile skrzydła łączone za pomocą specjalnych akcesoriów
  • poprzeczka łącząca prowadnice poziome oraz ślizgi boczne
  • układ sprężyn wspomagający podnoszenie i opuszczanie skrzydła bramy
  • sprężyny zabezpieczone w tulejach

Nowością w bramach CONNECT są aplikacje ozdobne między panelami skrzydła – wykonywane w kolorach drewnopodobnych – złoty dąb i orzech, stal nierdzewna, oraz w dowolnym kolorze z palety RAL. Efekt może zaskoczyć. Ten z pozoru niewielki zabieg zmienia płaszczyznę skrzydła bramy w efektowny element fasady.


Bramy uchylne marki Hörmann to gwarancja najwyższej jakości, bezpieczeństwa i komfortu obsługi. Ich atutem jest też atrakcyjne, niebanalne wzornicto. Szeroki wybór ciekawych wzorów oraz bogata oferta akcesoriów do bram uchylnych pozwolą Państwu idealnie dobrać bramę do swojego garażu.  Kolorystyka bram stalowych jest niezwykle bogata. W wersji standardowej występują w kolorze białym, 7 korzystnych cenowo kolorach preferowanych oraz niemal 200 kolorach z palety RAL (z wyjątkiem kolorów perłowych, świecących i metalizujących). Bramy z wypełnieniem z litego drewna wykonane są ze świerku skandynawskiego lub świerku kanadyjskiego.

Zwieńczeniem bogatej oferty bram uchylnych marki Hörmann są idealnie pasujące drzwi boczne. Dzięki zastosowaniu tej samej stylistyki drzwi boczne i brama uchylna tworzą spójną, zachwycającą całość architektoniczną.


Skuteczne i tradycyjne bramy uchylne to najczęstszy wybór naszych klientów. Są łatwe w obsłudze i niezawodne, dzięki czemu ich produkcja nie kosztuje zbyt wiele, co powoduje tak dużą sprzedaż na rynku. Raz zakupione bramy garażowe tego rodzaju są inwestycją na wiele lat.  Wielką zaletą bram uchylnych jest możliwość montażu jest w otworach o bokach licujących się ze ścianami i z sufitem zamykanego garażu. Wykonuje się do tego montaż w otworze. W większości przypadków klienci wybierają ten rodzaj bramy garażowej, ponieważ pozwala on na zamknięcie garażu, bez wykonywania dodatkowych i często drogich usług, gdzie należy wykonać kilka przeróbek.


Brama garażowa uchylna Legbud Gargula FUTURO i FUTURO PLUS

Brama uchylna FUTURO i FUTURO PLUS przeznaczona jest do stosowania w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne
rozwiązania technologiczne, wielkoskalowa produkcja gwarantują najwyższą jakość produktu przy atrakcyjnej cenie.

Brama garażowa uchylna Legbud Gargula GARSTA

Bramy garażowe uchylne serii GARSTA stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno w budownictwie indywidualnym jak
i wielomieszkaniowym. Łączą one w sobie łatwą obsługę z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.
Konstrukcja bram uchylnych gwarantuje cichą i niezawodną pracę. Bramy z serii GARSTA produkowane są w szerokiej gamie
kolorystycznej i wzorniczej, z wieloma możliwymi opcjami wyposażenia.

Przewiń do góry