M3 Salon

Okna PVC

Okna PVC Szamotuły Mrowino. Współpracujemy z polskimi producentami, dla których ciepłe wnętrze Twojego domu jest absolutnym priorytetem. Okna plastikowe, które proponujemy, spełniają wszystkie obowiązujące obecnie normy i kryteria, kwalifikując się do programu czyste powietrze ze względu na osiągane współczynniki. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i różnych kształtach, dopasują się do każdego wykończenia domów i mieszkań. Wybierz okna z M3 Szamotuły Mrowino i ciesz się ciepłym i eleganckim wnętrzem.


Eko-Okna S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, aluminium, stali oraz drewna. Na rynku od 1998 roku.
Produkcja odbywa się w pięciu halach produkcyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne.
Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Stawiamy na rozwój i innowacje. Nasza oferta ciągle się poszerza. Już dziś jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ponad 30 różnych systemów okiennych i drzwiowych. W naszej szerokiej ofercie posiadamy również systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe, moskitiery, a także ogrodzenia posesyjne. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzystamy tylko z wysokiej klasy materiałów pochodzących od najlepszych, europejskich dostawców.
Dajemy gwarancje bezpieczeństwa i trwałości. Działamy w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Każdy nasz produkt posiada
oznakowanie CE.


Team Plast Sp. z o.o. jest producentem okien i drzwi z PVC i aluminium. Spółka rozpoczęła działalność 18 października 2002 roku, a jej siedziba znajduje się w miejscowości Stradomia Wierzchnia, powiat Syców, województwo dolnośląskie.

Branża stolarki okiennej to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów budownictwa. Ciągłe zaostrzanie norm w zakresie izolacyjności i energooszczędności mobilizuje producentów do stałego doskonalenia swoich produktów i wprowadzania coraz lepszych rozwiązań technologicznych. Dlatego, kiedy rozpoczynaliśmy działalność, rynek stolarki okiennej był w zupełnie innym miejscu, niż jest teraz. Podjęliśmy wyzwanie, żeby za nim nadążać, a nawet go wyprzedzać, tam, gdzie będzie to możliwe. Dążenie do innowacyjności i najwyższej jakości produktów, przy respektowaniu zasad zrównoważonego budownictwa, stało się naszym głównym celem. Dzisiaj możemy powiedzieć, że się udało. Oferowane przez nas systemy okienne cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą, stając się gwarancją komfortu i solidności.

Przewiń do góry